29 травня 2024 року засідання Вченої ради

29 травня 2024 року відбулося чергове засідання Вченої ради КЗВО ЛОР «Львівська медична академія імені Андрея Крупинського», яке розпочав Голова Вченої ради, в.о. ректора, академік НАН ВО України, професор Юрій КРИВКО.

Грамотою від Всеукраїнської громадської організації «Асоціації гігієністів зубних України» нагороджена Світлана НАЗАР. Подяки за активу участь в організації роботи Міжнародної студентської науково-практичної конференції «Актуальні проблеми фундаментальних медико-біологічних наук» отримали: Роксолана МОЧУРАД, Ярослав ГАЄВСЬКИЙ, Ірина ЧЕРКЕС.

Відповідно до порядку денного з доповіддю на тему: «Методична робота на кафедрі хірургічних дисциплін і невідкладних станів» виступив завідувач кафедри хірургічних дисциплін і невідкладних станів, кандидат медичних наук, доцент Володимир ПОХМУРСЬКИЙ, співдоповідач – завідувач навчально-методичної частини, кандидат філософських наук, доцент Володимир ФЕДОРИК. Вчена рада прийняла ухвалу з цього питання.

Розвиток та міжнародну діяльність КЗВО ЛОР «Львівська медична академія імені Андрея Крупинського» схарактеризував проректор з розвитку та міжнародних зв’язків, кандидат медичних наук, доцент Юрій СОГУЙКО.

Про виконану виховну роботу Академії за 2023/2024 н.р. звітувала проректор з виховної роботи, кандидат наук з державного управління, доцент Наталія ЮРИСТОВСЬКА.

Обговорено та схвалено Навчальні плани всіх спеціальностей.

Відбулося присвоєння вченого звання доцента кафедри фундаментальних дисциплін кандидатові медичних наук Марії ЩУРКО.