Показове заняття на тему «Лідерство та авторитет в медсестринстві»

17 жовтня 2023 року Наталія Дуб, викладач кафедри внутрішньої медицини та управління охороною здоров’я провела показове заняття на тему «Лідерство та авторитет в медсестринстві».

Лектор ознайомила студентів бакалаврів та магістрів медсестринства з поняттями «лідерство», «авторитет», «керівник». Також присутні обмінюватися думками про базові риси лідерства, навички лідера, компетентності доброго керівника, якості медичної сестри/брата-управлінця. «Вишенькою на торті» стали 5 прийомів, які можуть підвищити авторитет керівника медсестринства.

Гостями заходу були справжні лідери, авторитети в медсестринстві, керівники структурних підрозділів закладів охорони здоров’я Львова та Івано-Франківська: Ірина Шевчук – Президент Львівської обласної Асоціації медичних сестер, в.о. експерта з медсестринства ДОЗ ЛОДА, викладач Львівського медичного коледжу післядипломної освіти, магістр медсестринства; Ірина Ометюх – голова Асоціації медичних сестер Львова, експерт з медсестринства ЛМР, головна медична сестра ВП «4-а лікарня» КНП «Львівське ТМО 2»; Лідія Голянська – головна медична сестра КНП «Львівське ТМО 1», магістрантка ЛМА; Уляна Аврамченко – старша акушерка акушерського відділення 2 КНП «Міський клінічний перинатальний центр Івано-Франківської міської ради», магістрантка ЛМА; Ольга Зьомків – старша акушерка Львівського обласного перинатального центру.

Студенти та викладачі стали активними учасниками заходу.