Навчання, навчання, навчання…

У Львівській медичній академії імені Андрея  Крупинського   навчання  здобувачів освіти традиційно здійснюється через лекції, практичні та семінарські заняття, виконання самостійної роботи. Але в сучасних умовах є можливість розширити традиційні підходи через співпрацю із стейкхолдерами. 19 вересня 2023 р. на запрошення компанії «Солгар» студенти ІІ ФМ 21 Василина Тернова та Юлія Катинська взяли участь у навчанні для працівників мережі аптек «D.S.» на тему «Ментальне здоров’я – можливості дієтологічного та нутритивного впливу», яке провела проф. Няньковська О. С. Для фармацевтів аптек  дуже важливим є вміння виявити, якого саме мікроелементу бракує в організмі, розуміти до чого приводить їх брак та як їх поповнювати. На навчанні особлива увага була приділена питанням стресу, бо на сьогодні це є стан, що відзначається у всіх вікових категоріях відвідувачів аптек. Для студентів була цікава заключна частина заходу – запитання та відповіді, обмін думками про практичні ситуації, які виникають при наданні фармацевтичної допомоги в аптеках.

Дякуємо менеджеру з питань розвитку компанії “Солгар” Соломії Кецко за запрошення та можливість взяти участь у такому цікавому заході.