Захист кандидатської дисертації (07.09.2023)

07.09.2023 р. відбувся захист кандидатської дисертації за темою: «Дослідження антидіабетичної дії екстрактів мучниці звичайної (Arctostaphylos uva-ursi) з додаванням амінокислот» здобувача наукового ступеня Матар Мазен Фаеза.

Обов’язки Голови спеціалізованої вченої ради  ДФ 64.605.062 Національного фармацевтичного університету МОЗ України (наказ Національного фармацевтичного університету від 05.07.2023 р. № 50-Адм.) виконувала д.фарм.н., проф. Цубанова Н.А. (науково-педагогічний працівник кафедри фармації КЗВО ЛОР «Львівська медична академія імені Андрея Крупинського»).

Галузь знань: 22 Охорона здоров’я.

Спеціальність: 226 Фармація, промислова фармація.

Колектив кафедри фармації гордий за нашого науково-педагогічного працівника д.фарм.н., проф. Цубанову Н.А. і бажає подальших успіхів на науковій ниві.