Медсестринство 2023: шлях до Перемоги

12.05.2023 відбувся ХIV Міжнародний конгрес медичних сестер «Медсестринство 2023: шлях до Перемоги», співорганізатором якого була Львівська медична академія імені Андрея Крупинського.

Учасниками Конгресу стали представники 10-ти країн світу. Свою підтримку українським медсестрам та братам висловили: Президент Міжнародної ради медсестер, професор Школи медсестер Університету Вірджинії та Школи лідерства та державної політики Баттена в Шарлоттсвіллі, штат Вірджинія, США – Pamela CIPRIANO (США); Голова Ради медсестер Данії, голова Європейської федерації медсестер, голова правління Співробітництва медсестер у Північному регіоні, Данія – Grete CHRISTENSEN (Данія); доктор філософії, професор охорони здоров’я та медсестринства на кафедрі громадської охорони здоров’я та первинної медичної допомоги Університету Левена, Бельгія – Philip MOONS (Бельгія), представники медсестринської спільноти Польщі та Чехії.

Пишаємось, що у роботі Конгресу взяли участь представники нашої Академії. Зокрема, з доповіддю: ” Мрії про майбутнє у медсестринстві”- виступила викладачка Академії Олександра Палагіцька.

А Наталія Назар – була відзначена Премією «Найкраща медична сестра України – 2022» в номінації «Медсестра/Медбрат- Захисниця/Захисник».