Цікавий досвід викладання дисципліни «Історія фармації»

25 листопада 2022 р. студенти фармацевти групи І ФМ 21 завершили перший навчальний семестр. Позаду напружені місяці навчання, входження в студентську сім”ю, попереду перша екзаменаційна сесія. Дисципліна «Історія фармації» в навчальному плані підготовки спеціалістів віднесена до дисциплін, що формують загальні компетентності, але її викладання на кафедрі фармації ведеться на засадах професійної адаптації з перших кроків в Академії.  З допомогою партнерів Академії, мережі аптек „D.S.” залікове заняття було проведено в очному форматі в музею Таємна аптека.

Студенти з інтересом прослухали презентацію керівника з навчання та розвитку персоналу мережі аптек „D.S.” Оксани Городецької  про 30-ти річний шлях мережі, про пріоритети в щоденній роботі аптек. Студенти також представили свої презентації про використання франчайзингу, про співпрацю Академії та мережі аптек „D.S.”. Згідно сценарію заняття, студенти зачитали Клятву Фармацевта та пообіцяли вчитися, щоб пронести задекларовані засади у професійне життя. На память кожний студент отримав  текст клятви з фотоілюстраціями. Заключна частина заняття пройшла у таємничій атмосфері з Таємний аптекарем та його помічником. Студентам були запропоновані питання з оформлення штанглазів, асортименту трав, розтертих у ступках та інші цікаві ситуації. Всі студенти та викладачі були прийняті в Товариство Таємних Аптекарів та отримали  «Пігулки для щастя».